IMEX BDD038-1BGM LINE Sink Faucet Black Gun Metal
Shipping cost calculated at checkout
Key Details
Brand: IMEX
Collection: Line
Attachement: Superficie
Type of Tap: Monomando
Color: Negro
Key Details
Brand: IMEX
Collection: Line
Attachement: Superficie
Type of Tap: Monomando
Color: Negro
| IMEX BDD038-2BGM LINE Bidet Faucet Black Gun Metal |
| IMEX VCC022 Click-Clack Valve Black Gun Metal (1) |
See all the detailsBuilt-in shower series LINE manufactured by Imex in matte black finish, 2-way matte black brass faucet body, Ø25 showerhead, PVC hose, 35mm single-...
See all the detailsWashbasin faucet series LINE manufactured by Imex in matte black finish, faucet body made of chrome-plated brass, 35mm ceramic cartridge, includes ...
See all the detailsBathroom faucet series BELGICA manufactured by Imex in matte black finish, faucet body made of matte black brass, 35mm ceramic cartridge, includes ...
See all the detailsBathroom faucet series BELGICA manufactured by Imex in chrome finish, faucet body made of chrome-plated brass, 35mm ceramic cartridge, includes 38"...
See all the detailsSingle-lever basin mixer from the DRAKO series by Ramon Soler® with a 35 mm cartridge (height 180 mm, water outlet at 119 mm), with S2 system. The ...
See all the detailsMONZA series washbasin faucet manufactured by Imex in chrome finish, chrome-plated brass faucet body, 25mm ceramic cartridge, includes 38" hoses. M...
See all the detailsSingle-lever high spout washbasin faucet from the INFINITY B16 series. With a 25mm ceramic cartridge. High-quality matte black finish. Brass body...
See all the detailsHigh spout basin faucet from the MONZA series manufactured by Imex in brushed nickel finish, faucet body made of brushed nickel brass, 26mm ceramic...
See all the detailsMONZA series washbasin faucet manufactured by Imex in brushed gold finish, brass faucet body in brushed gold, 25mm ceramic cartridge, includes 38" ...
See all the detailsMONZA series washbasin faucet manufactured by Imex in matte black finish, matte black brass faucet body, 25mm ceramic cartridge, includes 38" hoses...
See all the detailsHigh basin faucet from the MONZA series manufactured by Imex in matte black finish, matte black brass faucet body, 25mm ceramic cartridge, includes...
See all the detailsHigh basin faucet from the MONZA series manufactured by Imex in brushed gold finish, faucet body made of brushed gold brass, 25mm ceramic cartridge...